Розв'яжіть рівняння: даю 100 балів 1.) 3x² + 0,9x=0 2.) 4x^2-5x-6=0 3.) x² + 14x + 33= 0 4.)

4(x-3)^2+8x-29 = 0 (ще раз задам може хто другий відповість тіки пуд ласка скиньте з як ви його вирішували)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ясырева Юля.

1)

3 {x}^{2}  - 0.9x = 0 \\  {x}^{2}  - 0.3x = 0 \\ x(x - 0.3) = 0 \\  x_{1} = 0 \\ x _{2} = 0.3

2)

4 {x}^{2}  - 5x - 6 = 0 \\ d = ( - 5) {}^{2}  - 4 \times 4 \times ( - 6) =  \\ 25 + 96 = 121 \\  x_{1} =  \frac{5 + 11}{4 \times 2}  =  \frac{16}{8}  = 2 \\ x _{2} =  \frac{5 - 11}{4 \times 2}  = -   \frac{6}{8}  =  -  \frac{3}{4}  =  - 0.75

3)

 {x}^{2}  +  14x + 33 = 0 \\ x_{1}  + x _{2} =  - 14 \\ x_{1}  \times x _{2} = 33 \\  x_{1} = - 11  \\ x _{2} =  - 3

4)

4(x - 3) {}^{2}  + 8x - 29 = 0 \\ 4( {x}^{2}  - 6x + 9) + 8x - 29 =  \\ 4x {}^{2}  - 24x + 36 + 8x - 29 = 0 \\ 4 {x }^{2}  - 16x + 7 = 0 \\ d = ( - 16) {}^{2}  - 4 \times 4 \times 7 =  \\ 256 - 112 = 144 \\  x_{1} = \frac{16 + 12}{2 \times 4}  =  \frac{28}{8}  =  \frac{7}{2}  = 3.5  \\ x _{2} =  \frac{16 - 12}{2 \times 4}  =  \frac{4}{2 \times 4}  =  \frac{1}{2}  =0 .5