СРОЧНО! спростіть вираз (-2½а²b³)² *(0,4a³b)³


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.
Решение этой задачи ниже

Отвечает Моргунов Роман.

Почнемо з першого множника:

(-2½а²b³)² = (-1)² * (2½)² * (а²)² * (b³)² = 2,5а^4b^6

Тепер розглянемо другий множник:

(0,4a³b)³ = 0,4³ * (a³)³ * (b)³ = 0,064a^9b^3

Отже, множення двох дуже великих чисел дає:

(-2½а²b³)² *(0,4a³b)³ = 2,5а^4b^6 * 0,064a^9b^3 = 0,16a^13b^9

Отже, спрощений вираз дорівнює 0,16a^13b^9.