0,2³*5⁴ Помогите решить с объясненим нужно тоже,плиз


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

Объяснение:

Щоб обчислити вираз, ми можемо обчислити степені згідно правил степенів, а потім помножити результати:

0,2³ = 0,2 * 0,2 * 0,2 = 0,008

5⁴ = 5 * 5 * 5 * 5 = 625

Тепер, коли ми маємо обидва результати, ми можемо помножити їх разом:

0,008 * 625 = 5

Отже, вираз 0,2³ * 5⁴ дорівнює 5.