Функція задана формулою y = 4x + 30. визнач: а) значення y, якщо x=-2,5; б) значення x, якщо

y=-6; в) чи проходить графік фунції через точку В(7; -3).

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Никита.

а) Підставляємо значення x=-2,5 в формулу функції і отримуємо:

y = 4(-2,5) + 30 = 20

Отже, при x=-2,5 значення функції дорівнює 20.

б) Підставляємо значення y=-6 в формулу функції і розв'язуємо її відносно x:

y = 4x + 30

-6 = 4x + 30

4x = -36

x = -9

Отже, при y=-6 значення x дорівнює -9.

в) Щоб перевірити, чи проходить графік функції через точку В(7; -3), необхідно підставити координати точки в формулу функції і перевірити, чи рівність справджується:

y = 4x + 30

-3 = 4(7) + 30

-3 = 28 + 30

-3 ≠ 58

Отже, графік функції не проходить через точку В(7; -3).