Зі спостережень відомо: імовірність того, що продавець Марія обважить покупця, дорівнює 0,2, а

імовірність того, що продавець Надія обважить покупця, дорівнює 0,3. 1. Знайдіть імовірність того, що під час контролю Марія обважить покуп­ ця, а Надія — ні. 2. Знайдіть імовірність того, що під час контролю принаймні одна з цих продавців НЕ обважить покупця.​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

1) Ймовірність того, що Марія обважить покупця, а Надія ні - це є добуток ймовірностей:

\ P(A)=0.2*0.7=0.14

2) Ймовірність того, що принаймні одна не обважить:

\ P(B)=0.2*0.7+0.8*0.3+0.8*0.7=0.94

Объяснение: