Знайдіть точку перетину графіка функції f(x) = log1/3(x-8) з віссю абсцис


Ответы на вопрос

Отвечает Зюзько Данил.

Ответ:

Точка перетину графіка функції з віссю абсцис є точкою, в якій значення функції дорівнює нулю. Тому, щоб знайти точку перетину з віссю абсцис, потрібно розв'язати рівняння:

f(x) = log1/3(x-8) = 0

x-8 = 1

x = 9

Отже, точка перетину графіка функції з віссю абсцис має координати (9,0).

Объяснение:

с тебя подписка:)