Дооооопоможіть!!!!!!!1.Обчисліть суму десяти перших членів арифметичної прогресії, перший член якої

а1=-4, а різниця d=2. 2.Знайдіть різницю арифметичної прогресії, якщо а =12, a =22​

Ответы на вопрос

Отвечает Анімушко Ксюша.

Ответ:1)а₁₀ = а₁ +d(n - 1) = -4 +2•9 = -4+18 = 14

S = а₁ + а₁₀ ∕ 2 = -4 +14 ∕ 2 = 5

2) d = 22-12 = 10

Объяснение: