Укажіть точку, яка належить графіку функції y=3x+2. A) A(-1;1). Б) В(-2;4). B) C(1:1). Г)

0(-1;-1),​

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Богдан.

Ответ:

y = 3  \times    - 1 + 2 \\ y =  - 1 \: net \\ y = 3 \times  - 2 + 2 \\ y =  - 4 \: net \\ y = 3 \times 1 + 2 \\ y = 5net \\ y = 3 \times  - 1 + 2 \\ y = -  1da