Точка К (-8; 3; -5) -кінець вектора а (6; -9; 2) Знайти координати початку вектора


Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Даня.

Відповідь:

(-14, 12, -7).

Пояснення:

Щоб знайти координати початку вектора потрібно з точки К відняти вектор а:

x координата початку = -8 - 6 = -14

y координата початку = 3 - (-9) = 12

z координата початку = -5 - 2 = -7

Отже, координати початку вектора будуть (-14, 12, -7).