Задано функцію f(x)=x/x+1. 1. Знайдіть F(-5). 2. Знайдіть значення х0, якщо f(x0)=1/3.


Ответы на вопрос

Отвечает Микичян Артур.

1) f(-5)=\dfrac{-5}{-5+1} =1,2\\\\2) f(x_0)=\dfrac{1}{3} = > \dfrac{1}{3}= \dfrac{x_0}{x_0+1}\\\\x_0+1=3x_0;x_0\neq-1\\2x_0=1\\x_0=0,5