2. Через яку з даних точок проходить графік функції у =2x+1? a) (2;3); 6) (-2;6); B) (-2;-3); г)

(2;6). срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Вячеслав.

Відповідь:

Варіант (В)

:

x=-1/2

0=2x+1

-2x=1

x=-1/2

Отвечает Назаренко Илья.

Відповідь:

В) (-2;-3)

Пояснення:

(-2;-3)

x=-2; y=-3

-3=2 * (-2) +1

-3=-4+1

-3=-3