6. Знайдіть число к, якщо графік рівняння x+y=k проходить через (10;-3) точку В 13 A-7 Б 7 Г-30​


Ответы на вопрос

Отвечает Ислямов Сабыржан.

Ответ:
для точки (10, -3) число k дорівнює 7, для точки (13, -7) число k дорівнює 6, а для точки (7, -30) число k дорівнює -23.

Объяснение:

Щоб знайти число k, при якому графік рівняння x + y = k проходить через задану точку, необхідно підставити координати цієї точки у рівняння і вирішити його відносно k.

Точка (10, -3):

Підставляємо координати у рівняння: 10 + (-3) = k

Скорочуємо: 7 = k

Точка (13, -7):

Підставляємо координати у рівняння: 13 + (-7) = k

Скорочуємо: 6 = k

Точка (7, -30):

Підставляємо координати у рівняння: 7 + (-30) = k

Скорочуємо: -23 = k

Отже, для точки (10, -3) число k дорівнює 7, для точки (13, -7) число k дорівнює 6, а для точки (7, -30) число k дорівнює -23.