Розв'яжіть рівняння 2(4х-5)+30=10помогите срочно пожалуйста!!!!?


Ответы на вопрос

Отвечает Дугаров Очир.

Ответ:

Давайте розв'яжемо дане рівняння крок за кроком:

2(4x - 5) + 30 = 10

Спочатку розкриємо дужки, використовуючи дистрибутивну властивість множення:

8x - 10 + 30 = 10

Проведемо об'єднання подібних членів:

8x + 20 = 10

Потім віднімемо 20 від обох боків рівняння:

8x = 10 - 20

8x = -10

Нарешті, поділимо обидві частини на 8, щоб виразити x:

x = -10 / 8

x = -5/4 або x = -1.25

Таким чином, розв'язком даного рівняння є x = -5/4 або x = -1.25.

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8х-10+30=10

8х=-10

х=-1, 025