Відомо, що пара чисел (5; с) є розв’язком рівняння 3x + 2y = 33. Знайдіть число C. Помогите очень

срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Нагайський Антон.

Відповідь:

c = 9

Пояснення:

Підставимо координати точки в задане рівняння:

3\cdot 5+2c=33\\\\15+2c=33\\\\2c=18\\\\c=9

Отвечает Климович Іванна.

Ответ:

3х+2у=33

х=5

у=С

3*5+2*С=33

15+2с=33

2с=18

С=9