При паралельному перенесенні трикутник ABD переходить у трикутник A'B'D'. Знайдіть кути трикутника

A'B'D', якщо трикутник ABD є рівнобедреним з основою АB i zD = 80°. Відповідь: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинкова Елизавета.

Ответ:

Оскільки трикутник ABD є рівнобедреним з основою AB, то кути BAD та ABD мають рівні міри. Оскільки трикутник переноситься паралельно, то кути A'BA та B'D'D мають рівні міри.

Таким чином, ми можемо знайти міру кута A'B'D' як суму кутів A'BA та B'D'D:

A'B'D' = A'BA + B'D'D

Оскільки кут B'D'D дорівнює куту BDA (так як трикутники ABD та A'B'D' паралельні), а кут BDA дорівнює 80 градусам, ми можемо записати:

A'B'D' = A'BA + BDA = A'BA + 80

Оскільки трикутник ABD є рівнобедреним, кут ABD дорівнює (180-80)/2 = 50 градусів. Оскільки трикутники ABD та A'B'D' паралельні, ми можемо записати:

A'BA = 180 - ABD = 180 - 50 = 130 градусів

Таким чином, ми можемо записати:

A'B'D' = A'BA + 80 = 130 + 80 = 210 градусів

Отже, кут A'B'D' має міру 210 градусів.

Не знаю правильно,не правильно я забыл эту тему поэтому может быть не правильно