6. З одного міста в інше, відстань між якими 120 км, виїхали одночасно два товарних потяги.

Швидкість одного з них була на 10 км/год більшою за швидкість іншого. Тому він прибув у пункт призначення на 1 год раніше. Знайдіть швидкість кожного потяга. 7. Розв’яжіть рівняння , розклавши його ліву частину на множники. x^3-4x^2-5x=0

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

х³-4х²-5х=0

х(х²-4х-5)=0

х=0; х²-4х-5=0

        Д=16-4*1*(-5)=36

        х1=4+6/2=5

        х2=4-6/2=1

Ответ:5 и 1

Если хочешь подставь вместо Х и проверь)