Даю бал 20, помоги срочно дуже вдячна. Через яку з даних точок проходить графік рівняння х-9у=3


Ответы на вопрос

Отвечает Недошивина Маруся.

0 - 9у = 3

-9у = 3

у = -3/9

у = -1/3

Таким чином, коли х = 0, у = -1/3. Отже, графік рівняння х - 9у = 3 проходить через точку (0, -1/3).