Допоможіть будь ласка розв'язати 2 системи рівнянь додатнім способом: 1. 3x+2y=1x-6y=-32.

4x-6y=4-2x+5y=2завчасно дуже дякую.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Ульяна.

1.

3x+2y=1

x-6y=-3 (умножим на -3)

3х+2у=1

-3х+18у=9

     20у=10;  у=0,5

х-6(0,5)=-3;  х-3=-3;  х=0

Ответ: (0; 0,5)

2.

4x-6y=4

-2x+5y=2

2х-3у=2

-2х+5у=2

      2у=4;  у=2

2х-3*2=2;  2х=8;  х=4

Ответ: (4; 2)