Через яку з даних толчок проходить графік рівняння 4x-7y=28 А (8,1)В (4,-2)С (-7,0)D (0,-4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Соня.

Щоб знайти, через яку з даних точок проходить графік рівняння 4x - 7y = 28, ми підставимо координати кожної точки в це рівняння і перевіримо, чи вони задовольняють його.

а) Підставимо координати точки A (8, 1) в рівняння:

4 * 8 - 7 * 1 = 32 - 7 = 25 ≠ 28

Точка A не задовольняє рівняння.

б) Підставимо координати точки B (4, -2) в рівняння:

4 * 4 - 7 * (-2) = 16 + 14 = 30 ≠ 28

Точка B також не задовольняє рівняння.

в) Підставимо координати точки C (-7, 0) в рівняння:

4 * (-7) - 7 * 0 = -28 - 0 = -28 ≠ 28

Точка C не задовольняє рівняння.

г) Підставимо координати точки D (0, -4) в рівняння:

4 * 0 - 7 * (-4) = 0 + 28 = 28

Точка D задовольняє рівняння.

Таким чином, графік рівняння 4x - 7y = 28 проходить через точку D (0, -4).