6. 3x+2y = 11, x-y= 2. Щоб розв'язати способом додавання систему рiвнянь, треба:​


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуова Камилла.
Треба домножити рівняння таким чином, щоб сума однієї зі змінних становила 0, наприклад:
3x + 2y = 11
x - y = 2
——————
3x + 2y = 11
2x - 2y = 4
——————
5x = 15
x - y = 2
——————
x = 3
y = 1