ДОПОМОЖІТЬ. дослідити і побудувати функцію f(x)=x^2-2x+5


Ответы на вопрос

Отвечает Кльоб Діаночка.

Відповідь:

(1, 4)

Пояснення:

f(x)=x^{2} -2x+5\\a=1,b=-2\\x=-\frac{-2}{2*1} \\x=1\\f(x)=x^{2} -2x+5,x=1\\f(1)=4\\(1,4)