Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз x2-6x+11?


Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Павло.

Ответ: x = 3.

Объяснение:вираз є параболою у вигляді а^2 + bx + c

a = 1, b = -6 і c = 11.

х = -b / (2a)

x = -(-6) / (2 * 1) = 6 / 2 = 3