Якою є потенціальна енергія пружин коліс автомобіля , якщо його жорсткість дорівнює 1500 Н/м, а

видовження становить 50 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Долотовский Влад.

Ответ:

Дано

k=1500H/m

x=50 см

E-?

E=1/2*k*x^2

E=1/2*1500H/m*0.5м^2=112.5Дж

Е= 112.5Дж