вартість оренди автомобіля бюджетного класу складається з основної плати та додаткової плати за

понаднормовий пробіг. заперевищення норми пробігу (50 км за одну добу) нараховують додаткову плату в розмірі 6 грнза кожен понаднормрвий кілометр. пробіг автомобіля, орендованого на 6діб, становить 420км. 1. яку суму грошей р (грн) становитиме додаткова плата за понаднормовий пробіг орендованого автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулхакимова Гулдока.

Відповідь:

720.

Роз'яснення:

Щоб не було додаткової плати за понаднормовий пробіг, автомобіль повинен за 6 днів проїхати не більше як 6 * 50 = 300 км/год.

Наш, чи то п'яний, чи то закоханий, водій, проїхав аж цілих 420 км/год за 6 днів! Це означає, що він проїхав 420 - 300 = 120 лишніх кілометрів.

За 1 лишній кілометр він би сплатив 6 гривень, але в нього їх 120 (км)! Тобто 6 * 120 = 720 гривень він повинен сплатити.