П = 3,1 Домашнє завдання No1 Розв'яжіть систему рівнянь. Складіть задачу, яка б розв'язувалася за

допомогою цієї системи: 1) x+y=17, x - y = 5; 2)2x+3y = 15 x-y=1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пернебек Айбек.

x+y=17,

x - y = 5;

Щоб скласти задачу, для якої потрібно розв’язати цю систему рівнянь, ми можемо уявити ситуацію, коли ми маємо дві невідомі – кількість яблук (x) та кількість груш (y), та дві різні інформації про ці невідомі:

перша рівність x + y = 17 може означати загальну кількість фруктів, яку ми маємо;

друга рівність x - y = 5 може означати різницю між кількістю яблук та груш, які ми маємо.

Задача, яку ми можемо сформулювати з цієї системи рівнянь:

У нашій корзині є фрукти – яблука та груші. Кількість фруктів, яку ми маємо, дорівнює 17. Різниця між кількістю яблук та груш, яку ми маємо, дорівнює 5. Скільки яблук та груш ми маємо окремо?

Розв’язок:

x+y=17,

x - y = 5;

Метод додавання:

x + y = 17 (1)

x - y = 5 (2)

Множимо друге рівняння на (-1):

-x + y = -5 (3)

Додаємо перше рівняння та третє рівняння, щоб отримати значення y:

x + y = 17 (1)

-x + y = -5 (3)

2y = 12

y = 6

Тепер, щоб знайти значення x, можна підставити знайдене значення y у будь-яке з двох початкових рівнянь, наприклад, в (1):

x + y = 17

x + 6 = 17

x = 11

Отже, ми маємо 11 яблук та 6 груш.

2x + 3y = 15

x - y = 1

Щоб скласти задачу, для якої потрібно розв’язати цю систему рівнянь, ми можемо уявити ситуацію, коли ми маємо дві н

Объяснение:

Познач як краща відповідь!!!!!