За 7 кг яблук і 4 кг груш заплатили 43 грн. Скільки коштують яблука і груші, якщо 1 кг яблук

дешевше за 1 кг груш на 2,5 грн? Я написала начало, нужно только доделать. Нехай 1 кг яблук — х грн, тоді 1 кг груш — у грн. 7х-4у=43 У-х=2,5

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанская Лиза.

Ответ: яблуки- 7х

Груші- 4х+2,5×4

7х+4х+10=43

11х=43-10

11х=33

х=33÷11

х=3

Яблуки- 7×3=21грн

Груші- 4×3+10=

Объяснение: я би зробив так.