3 Розв'яжи задачу алгебраїчним методом. ►Микола зловив у 2 рази більше, а Тарас у 4 рази більше

рибин, ніж Петро. Скільки ри- бин зловив кожний хлопчик, якщо всього вони зловили 49 рибин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Роженкова Татьяна.

Ответ:

Нехай Петро зловив х , тоді Микола - 2х , а Тарас - 4х

х+2х+4х=49

7х=49

х=49÷7

х=7 (рибин) - Петро

2х=2×7=14 (рибин) - Микола

4х=4×7=28 (рибин) - Тарас

Відповідь: Петро - 7, Микола - 14, Тарас - 28