Вирішіть задачу Кіт Василь зловив за 1 день 12 мишей,за 2 день - у 3 рази більше, а за 3 день -

на 30 мишей менше, ніж за перші два дні разом. Скільки мишей зловив кіт Василь за ці 3 дні? У скільки разів більше мишей він зловив за 2 день, ніж за 3? На скільки мишей він зловив більше за 2 день, ніж за 1?

Ответы на вопрос

Отвечает Микашова Александра.
За другий день він зловив 12*3=36 мишей. За перші два дні разом зловив 12+36=48 мишей, а за третій день 48-30=18 мишей. Отже, за три дні він зловив 12+36+18=66 мишей. Він зловив на 36-18=18 мишей більше за 2 день ніж за 3. І на 36-12=24 мишей більше за 2 день ніж за 1.