1. Якщо чисельних дробу зменшити на 3, то дріб буде дорівнювати 1/7. Якщо ж, знаменник початкового

дробу зменшити на 4, то дріб буде дорівнювати 1/2 Знайти цей дріб​

Ответы на вопрос

Отвечает Алпатова Ксеня.

Ответ:

розв"язків немає

Объяснение:

Нехай є дріб х/у, тоді за умовою

(х-3)/у=1/7

х/(у-4)=1/2

2х-21=у

2х=у-4

2х-у=21

2х-у=-4

Розв"язків немає.