Знайдіть найменший додатній корінь рівняння sin^2x-cos^2x=1.Відповідь запишіть у градусах​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Гульназ.

Ответ:Почнемо з перетворення рівняння sin^2x - cos^2x = 1:

sin^2x - cos^2x = sin^2x - (1-sin^2x) = 2sin^2x - 1 = 1

Таким чином, ми перетворили рівняння до наступного вигляду:

2sin^2x = 2

sin^2x = 1

sinx = ±1

Отже, ми отримали два значення sinx: 1 та -1. Щоб знайти найменший додатній корінь, нам потрібно знайти перший додатній аргумент sin, який дорівнює 1. Це відбувається, коли x = 90°, оскільки sin90° = 1.

Таким чином, найменший додатній корінь рівняння sin^2x - cos^2x = 1 дорівнює 90°.

Объяснение: