У лотереї 500 білетів. Яка ймовірність виграшу якщо кількість програшних білетів дорівнює 450?


Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Валерия.

Щоб знайти ймовірність виграшу, потрібно врахувати кількість виграшних білетів та загальну кількість білетів.

Кількість виграшних білетів: 500 - 450 = 50.

Отже, кількість виграшних білетів дорівнює 50.

Ймовірність виграшу обчислюється як відношення кількості виграшних білетів до загальної кількості білетів:

Ймовірність виграшу = Кількість виграшних білетів / Загальна кількість білетів

Ймовірність виграшу = 50 / 500 = 1/10 = 0.1

Таким чином, ймовірність виграшу становить 0.1 або 10%.