Виразіть із рівняння 4x-5y=7 змінну у через змінну х. Знайдіть будь-які три розв'язки.


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Егор.

Відповідь:

4х-5у=7

y=\frac{4x-7}{5}

Якщо х=1, то      y=\frac{4x-7}{5}=\frac{4*1-7}{5} =\frac{-3}{5} =-0,6

Якщо х= -1, то y=\frac{4x-7}{5}=\frac{4*(-1)-7}{5} =\frac{-11}{5} =-2,2

Якщо х=2, то y=\frac{4x-7}{5}=\frac{4*2-7}{5} =\frac{1}{5} =0,2

Відповідь: (1; -0,6); (-1; -2,2); (2; 0,2)

Пояснення: