Даю 100 балів (алгебра) Відстань від баобаба до водопою становить 360 км. Леопард долає цю

відстань на 1,5 год. швидше, ніж антилопа. Яка швидкість леопарда та антилопи, якщо відомо, що швидкість леопарда на 40 км/год більша, ніж швидкість антилопи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.

Ответ:

R=U/I=150/0.01=15000 Ом =15 км.