Знайдіть точку перетину графіку функції у=-1/4х+5 та у=2хпрошу допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Гринчук Дар'я.

Объяснение:

точка перетину - розв'язок системи. Складемо систему

Система

у=-1/4х+5

у=2х

Ліві частини рівні, отже, рівні і праві частини

-1/4х+5=2х

-х+20-8х=0

-9х=-20

х=20/9

х=2 2/9

у=20/9*2=40/9=4 4/9

А(2 2/9; 4 4/9)