Піднесіть до квадрата двочлен 2a+5x​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Даниль.

Объяснение:

2а+5х=(2а+5х)²= 4а²+20ах+25х²

Отвечает Кабакова Кристина.

Ответ:

Щоб піднести двочлен 2a+5x до квадрата, можна скористатися формулою (a+b)²=a²+2ab+b², де a=2a та b=5x:

(2a+5x)² = (2a)² + 2(2a)(5x) + (5x)²= 4a² + 20ax + 25x²

Отже, підносячи двочлен 2a+5x до квадрата, отримуємо квадратичний тричлен 4a²+20ax+25x².