Розв´яжи систему рівнянь методом підстановки х-2у=3 5х+у=4


Ответы на вопрос

Отвечает Азимов Назим.

Ответ:

x-2y=3

допустимо що x=9, y=3, то

9-2×3=3.

5x + у=4

допумтимо що х=0, у=4, то

5×0+4=4