Довести, що при будь-яких значеннях х значення виразу (0,1х - 4) 2 - (0,1х - 4)(0,1х + 4) + 0,8(х

+ 40) не залежить від змінної.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Екатерина.

Ответ:

{ (0.1x-4) }^{ 2  }  - ( 0.1x-4 )   ( 0.1x+4  )  +0.8 ( x+40 )  =0.01x  ^ { 2  }  -0.8x+16-((0.1x)  ^ { 2  }  -16)+0.8x+32=0.01x  ^ { 2  }  -0.8x+16-0.01x  ^ { 2  }  +16+0.8x+32=64

Объяснение: