Довести, що значення виразу не залежить від значення виразу не залежить від значення змінної:​

(2х-3)(2х+3)-4 (х²+3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Леонид.

Ответ: доказано

Объяснение:

(2х-3)(2х+3)-4 (х²+3)​= 4х²-9-4х²-12=-21- в ответе нет переменной. доказано