СРОЧНО!!! розкладіть на множники квадратний тричлен: -x2+6x-5 багато балів!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Денвер Мистер.

Объяснение:

-x²+6x-5=0|*(-1)

x²-6x+5=0 , по теореме виетта x1+x2=6 ,x1*x2=5 ⇒x1=1,x2=5

-18x²+6x-5=-1*(x-1)(x-5)=(1-x)(x-5)