На одному складі вугілля на 800 т більше, ніж на другому. Після того як з першого складу забрали

60% вугілля, а з другого 50%, на першому залишилося на 200 т більше, ніж на другому. Скільки вугілля залишилося на кожному складі? СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Ответ:

800; 600

Объяснение:

x - начальное количество угля в 1-м складе, т.

y - начальное количество угля во 2-м складе, т.

Система уравнений:

x-y=800

(x-0,6x)-(y-0,5y)=200

1) (x-0,6x)-(y-0,5y)=200

0,4x-0,5y=200                               |×10

4x-5y=2000

2) x-y=800                                      |×(-5)

-5x+5y=-4000

4x-5y-5x+5y=2000-4000

-x=-2000

x=2000 т - начальное количество угля в 1-м складе.

2000-y=800

y=2000-800=1200 т - начальное количество угля во 2-м складе.

0,5·1200=600 т угля осталось во 2-м складе.

600+200=800 т угля осталось в 1-м складе.