На складі було 104 кг білої і чорної фарби коли продали половину білої фарби та четверту частину

чорної то на складі залишилося ще 63 кг фарби скільки кілограмів фарби білої фарби було на складі і скільки чорної​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулибакина Лера.

Ответ:

60кг; 44 кг

Объяснение:

белой было х кг, остальная (104-х) кг- черная краска

когда продали половину от х, осталась половина от х , т.к. 0.5х

когда продали 1/4=0.25 от (104-х), осталось 0.75*(104-х), всего осталось 63 кг, отсюда уравнение

0.5х+(104-х)*0.75=63

умножим обе части на 4

х+312-3х=252

х=312-252

х=60

значит, белой было 60 кг, а черной 104-60=44(кг)