ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ хто напише якийсь спам чи вброс отримає бан . Вирішіть рівняння

x+1/x-1=0 (це все до = 1 дріб) x^2-2/x-4=0(це також 1 дріб) x^2+5/4x=0(1 дріб) x+3/x^2+9=0 (1 дріб)

Ответы на вопрос

Отвечает Бороденко Михаил.

Ответ:

1) x+1/x-1=0

x^2+1-x/x=0

x^2-x+1=0

a=1 b=-1 c=1

x=-(1)+-корень(-1)^2-4*1*1/2*1=1+-корень-3/2

x=1+-корень-3/2

2)не смог решить

3)тоже не смог

Объяснение: