Два кухарі, працюючи разом, можуть зліпити певну кількість вареників за 3 год. За скільки годин

може зліпити цю кількість вареників перший кухар самостійно, якщо другий може зробити це за 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Минибаев Адель.

Ответ:

за 7,5 год.

Объяснение:

Нехай перший кухар може зліпити цю кількість за х годин.

За 1 годину перший кухар зліпить 1/х частину вареників.

За 1 годину другий кухар зліпить 1/5 частину вареників.

За 1 годину два кухарі зліплять 1/3 частину вареників.

1/х+1/5=1/3;  15+3х=5х;  15=2х;  х=7,5