Знайдіть суму т а різницю першогот а другого многочленів: 1) 5y²+2y-10 i 3y² - y +7; 2) 5m³ -

m+314m²+m-4; 3) 3a +3a3-9 i 3a¹ - 3a³ +9;

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Денис.

Відповідь:

Сума (5y² + 2y - 10) і (3y² - y + 7):

Сума: (5y² + 2y - 10) + (3y² - y + 7) = 5y² + 2y - 10 + 3y² - y + 7

Спростимо суму: 5y² + 3y² + 2y - y - 10 + 7 = 8y² + y - 3

Різниця: (5y² + 2y - 10) - (3y² - y + 7) = 5y² + 2y - 10 - 3y² + y - 7

Спростимо різницю: 5y² - 3y² + 2y + y - 10 - 7 = 2y² + 3y - 17

Сума (5m³ - m + 314m² + m - 4) і (5m³ - m + 314m² + m - 4):

Сума: (5m³ - m + 314m² + m - 4) + (5m³ - m + 314m² + m - 4)

Спростимо суму: 5m³ + 5m³ + 314m² + 314m² - m + m - 4 + 4

Різниця: (5m³ - m + 314m² + m - 4) - (5m³ - m + 314m² + m - 4)

Спростимо різницю: 5m³ - 5m³ + 314m² - 314m² - m + m - 4 + 4 = 0

Сума (3a + 3a³ - 9) і (3a - 3a³ + 9):

Сума: (3a + 3a³ - 9) + (3a - 3a³ + 9)

Спростимо суму: 3a + 3a + 3a³ - 3a³ - 9 + 9

Різниця: (3a + 3a³ - 9) - (3a - 3a³ + 9)

Спростимо різницю: 3a - 3a + 3a³ + 3a³ - 9 - 9 = 6a³ - 18

Пояснення: