Порівняйте з нулем квадртаний тричлен x² - 8x + 18


Ответы на вопрос

Отвечает Погорельский Вадим.

Відповідь:

Пояснення:

x² - 8x + 18= (x² - 8x +16) +2=

=(x-4)² +2>0,

отже при всіх значеннях х вираз набуває додатних значень .