У коробці 8 новорічних кульок жовтого кольору, кілька червоного й кілька синього. Відомо, що

ймовірність витягнути з коробки навмання кульку червоного кольору дорівнює 0,5, а синього – 0,1. Скільки в коробці кульок червоного кольоруі скільки синього?​

Ответы на вопрос

Отвечает Янов Рома.

Ймовірність - дробова залежність, де чисельник - кількість певних подій/елементів, а знаменник - кількість всіх подій/елементів.

На жовті кульки припадає ймовірність 1-(0,5+0,1) = 0,4

Тоді якщо жовтих кульок 8, можемо знайти кількість червоних і синіх

0,4 / 8 = 0,5 / х

х = (8*0,5)/0,4 = 10 червоних кульок

0,4 / 8 = 0,1 / х

х = (8 * 0,1)/0,4 = 2 сині кульки

Відповідь: 10 червоних і 2 сині