Чи є дана послідовність 12; 6; 3 геометричною прогресією?​


Ответы на вопрос

Отвечает Афтаевы Саша-И-Ваня.

Ответ:

Так, є

Объяснение:

b1=12; b2=6; b3=3\\ q1=\frac{6}{12}=\frac{1}{2} ; q2=\frac{3}{6} =\frac{1}{2} \\ q1=q2=q