Скільки буде коштувати придбати чотири вікна фірми Veka разом з установкою), якщо відомо, що три

вікна коштують (разом з установкою) 7800 гривень. Установка - 100 грн за одне вікно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Косакова Марина.

Ответ:

10400грн

Объяснение:

Нехай вартість 1 вікна х, тоді вартість 3 - 3х і вартість установки 3 вікон - 3•100. Скл. рівняння: 3х+3•100=7800

3х=7800-300

3х=7500

х=2500 - вартість 1 вікна без установки.

Тоді вартість 4 вікон з установкою: 4•2500+4•100=10400грн