А) 8•х⁷ у⁵•(-0,5 х⁵у²)³ б) 3 3/8с⁵ d² • (2/3c³d³)³


Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Ислам.
A)
8x⁷y⁵ * (-0.5x⁵y²)³

Спочатку піднесемо в куб потужність -0.5x⁵y²:

(-0.5)³ = -0.125
(x⁵)³ = x¹⁵
(y²)³ = y⁶

Тепер помножимо всі частини разом:

8 * -0.125 * x⁷ * x¹⁵ * y⁵ * y⁶ = -x²²y¹¹⁰

б)
3 3/8c⁵d² * (2/3c³d³)³

Спочатку розв'яжемо дужки, піднімаючи кожен член до кубу:

(2/3)³ = 8/27
(c³)³ = c⁹
(d³)³ = d⁹

Тепер помножимо всі частини разом:

3 3/8 * (8/27) * c⁵ * c⁹ * d² * d⁹ = 6c¹⁴d¹¹/9 = 2c¹⁴d¹¹/3.