Користуючи формулою квадрата різниці обчислити 89²​


Ответы на вопрос

Отвечает Тирижан Естай.

Квадрат разности:

(x - y) {}^{2}  = x {}^{2}  - 2xy + y {}^{2}

89 раскладываем как 100-11

(100 - 11) { }^{2}  = 100 {}^{2}  - 2 \times 100 \times 11 + 11 {}^{2} = 10000 - 2200 + 121 = 7921

Отвечает Павлушев Кирилл.

(90-1)²=90²-2*90*1+1²=8100-180+1=7920+1=7921

формула (а-б)²=а²-2аб+б².